fbpx

Команда

Ми зібрали міцний основний склад, який грає на результат. Лідери команди Укрправо поєднують експертність в практиках і відповідальність за виконання завдань.

Олена Горова

Керуючий партнер

Киев

Адвокат

Олена має 15-річний досвід юридичної діяльності і правового сприяння в різних галузях. Спеціалізується у сфері господарського, цивільного права та судової практики. Супроводжує напрямки корпоративного сектора і судову діяльність. Курирує процес виконання завдань приватних клієнтів.

Андрій Гончарук

Партнер

Киев

Адвокат

Андрій представляє інтереси клієнтів у питаннях земельного, спадкового права і вирішення конфліктів. Успішно знаходить обгрунтування для захисту майнових та інших активів. Його наполегливість і вміння форсувати судові справи та юридичні процеси, допомагають досягати успіху в складних справах.

Максим Сиченко

Партнер

Киев

Адвокат

Максим захищає інтереси клієнтів в кримінальному процесі. Оберігає права в ході проведення допитів, обшуків та інших слідчих заходів. Ефективно оскаржить дії правоохоронних і контролюючих органів. Розробляє комплексну стратегію по судовому захисту.

Олена Нікішина

Партнер

Киев

Адвокат

Спеціаліст з різнобічним багажем адвокатської практики. Технічний склад розуму Олени дозволяє оптимально використовувати процесуальні та правові тонкощі. Основні напрямки діяльності: банкрутство, корпоративне право, виконавче провадження. Так само має великий досвід в захисті інтересів фізичних і юридичних осіб, протидії рейдерству та корупції.

Тарас Трохимчук

Партнер

Киев

Юрист

Тарас спеціалізується в напрямку тендерної діяльності. Комплексно веде процеси участі та оскарження в державних закупівлях. Від формування документів, до перемоги в тендері будь-якої складності.

Right Menu Icon